Kniha návštěv

Datum 08.12.2011

Vložil MisheliQ

Titulek Dotaznik o WHWT

Odpovědět

Hľadáme majiteľov westíkov, ktorí majú záujem zúčastniť sa prieskumu o westíkoch. Stačí iba vyplniť tento dotazník https://login.oursurvey.biz/2771.
Dotazník je anonymný. Pri jeho vypĺňaní buďte absolútne úprimný!
Všímajte si aj riadky na dopisovanie odpovedi, ktoré sa často nachádzajú pod možnosťami.
ĎAKUJEME!

Datum 04.11.2011

Vložil Hana Klemsová

Titulek pozdrav

Odpovědět

Moc se mi stránky líbí, přestože nemám pejska život s Vašima hafáčkama po přečtení mě velice nadchl. Ne nadarmo se říká pes přítel člověka a Vy máte doma tolik přátel a tvoříte jednu velkou rodinu. Mnoho zdraví a hodně krásných společných zážítků přejí celé rodině.A hlavně pokračujte v psaní stránek píšete moc hezky.děkuji klemsová

Datum 21.02.2011

Vložil Katka Mertens ( Kamencova)

Titulek Ahoj po letech

Odpovědět

Ahoj Aleno. Divam se na tvou sbirku hafanu a rikam si, ze je to logicke pokracovani toho, co zacalo, kdyz jsme byli decka, jednim vlcakem. Oproti tobe jsem pozadu, jelikoz mam stredni cernou smesku z utulku jmenem Blacky, ale stejne je to pravy majitel vseho, co vlastnime. Tak aby sis nemyslela, ze snad kresla a gauc patri me. ( o postelich nemluve.) Zdravim-Katka ,Nemecko

Datum 22.02.2011

Vložil Alena

Titulek Re: Ahoj po letech

Odpovědět

Ahoj Katko, strašně si mě potěšila, že si se ozvala. Když jsem mluvila s mámou, zavzpomínala jsem na Tebe, a řekla si, jak si ten život s námi zahrál, a asi jak jsem na Tebe usilovně myslela a vzpomínala, tak si se ozvala. Jestli budeš mít chvilku, a budeš chtít, napiš. A když jsem přijedeš, ráda se s Tebou uvidím.
Zdravím Tě a přeji hezký den
Ahojky Alena

Datum 15.02.2011

Vložil D.Filipovicova

Titulek Merino vlna

Odpovědět

Alenko, posilam kontakt na zasilkovy prodej merino vlny - je to www.pleteni.cz.Maji i svetle odstiny, ovsem na takove rostaky je asi vhodnejsi alespon khaki - kdyz se v necem vonavem vyvali, at to neni moc videt. Od teto firmy je vlna nejlepsi, tloustka je na psiky akorat a cena dobra.
Doufam, ze svetr nekteremu z pejsku padne. Filipovicova.

Datum 09.02.2011

Vložil Lenka Dvořáková

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Dobrý den, Ali, plním svůj slib a dnes jsem v práci prohlížela i s kámoškama tvé hafáčky. Jsou krásní a moc se líbili všem. Skoro všichni máme nějakého pejska, tak to víte,že máme pro to pochopení. Moc vás všechny zdravíme a pejskům posíláme pusu na čumáček!!!!Lenka D.

Datum 20.10.2010

Vložil Lenka Koubková

Titulek Poděkování

Odpovědět

Ahoj Alenko!
To povídání o Maxíkovi se ti náramně povedlo, oko mi nezůstalo suché. Už jsem si to vytiskla a nesu to domů přečíst té mojí chásce nezbedné(děti + pes). Děkuji a věřím, že přibudou další fota z našich společných chvil.
Určitě dorazíme někdy příští týden za tebou do Pňovic na zimní sestřih. Zavolám a domluvíme se.
Pa L.
PS:Mám výborný recept na jablkovou buchtu...

Datum 14.10.2010

Vložil Lenka Koubková

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Ahoj teto Aleno, měla by ses také pochlubit Tvým nevlastním westíkem Maxíkem, kterého jsi odvýstavovala (a bylo to super) a pomohla mu získat potvrzení chovnosti. No prostě, nebýt naší Alči( a také Pavla!),tak by jsme si to vystavování s Maxoulem neužili. Ještě jednou za nás všechny moc dík!!!!!☺☺☺

Datum 01.02.2010

Vložil Lenka Koubková

Titulek Blahopřání

Odpovědět

Ahoj, Ali, gratuluji k Vašim novým web stránkám, jsou super. Už se těším na fotky. A co víc dodat, ještě že Tě tu mám! Pozdrav je ode mne, moji dvounohé rodiny a hlavně od Maxíka ( potvora s námi spí pod peřinou)

Datum 31.01.2010

Vložil Ivana Škarková

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Ahoj, Ali, je to parádní nápad vytvořit si své stránky - pejskaři jsou taková jedna velká rodina a určitě bude hodně návštěvníků, kteří si rádi počtou a dozví se od tebe - coby zkušené pejskařky -spoustu rad a zkušeností. Držím palce a přeji tobě i všem tvým opravdu podařeným pejskům hodně radosti ze života. Ivana Šk.